Kategorie

Promocje

Najczęściej kupowane

Tagi

Lista produktów producenta: POWER-SYSTEM

POWER-SYSTEM to wiodąca marka wśród producentów wysokiej jakości akcesoriów kulturystycznych, do podnoszenia ciężarów, fitness, jogi, domowego treningu siłowego, boksu oraz sztuk walki istniejąca na rynku od ponad 20 lat. W ofercie firmy POWER-SYSTEM znajdują się między innymi rękawiczki i pasy kulturystyczne, taśmy usztywniające, haki, koszulki oraz wiele innych akcesoriów treningowych i rehabilitacyjnych.

POWER-SYSTEM to wysokiej jakości marka dostarczająca nowoczesne produkty zaprojektowane, aby pomagać sportowcom w osiąganiu ich celów. Produkty marki POWER-SYSTEM nie tylko wyglądają świetnie, ale cechuje je także wyjątkowa funkcjonalność i niezawodność. Staramy się oferować najwyższą jakość i najlepsze wykonanie sportowcom wielu dyscyplin. Naszą misją jest tworzenie wyjątkowej linii nowoczesnych i niezawodnych produktów sportowych oraz zapewnienie klientom wsparcia w postaci usług przed- i po- zakupowych.

Nasza polityka jest oparta o połączenie wysokiej jakości, najnowszych trendów, możliwie niskich cen, oraz dostarczenie na rynek tylko renomowanych produktów, które właściwie spełniają swoje zadanie i sprawiają, że klient dokonuje świadomego zakupu, z którego czerpie 100% satysfakcji.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam w fachowy sposób doradzać klientom oraz udzielać rzetelnych informacji o produktach, a także ich przeznaczeniu i zastosowaniu.Dystrybutor na terenie Polski
F.H.U. Fit-Shop
ul. Ogniskowa 18/VII
93-329 Łódź

Pokazuje 1 - 195 z 195 elementów
Pokazuje 1 - 195 z 195 elementów
dj łódź